Artykuły

Warszawa. Barbara Krafftówna w Gazeta Café

Gościem najbliższego spotkania w cyklu "Film, muzyka, teatr w Gazeta Café" będzie obchodząca w tym roku swoje 80. urodziny wybitna aktorka Barbara Krafftówna.

Niespełna miesiąc temu odebrała Nagrodę Feliksa Warszawskiego ze rolę Matki w spektaklu "Peer Gynt" w reżyserii Pawła Miśkiewicza w Teatrze Dramatycznym. Kilka dni wcześniej wzięła udział w premierze spektaklu "Alicja" według "Alicji w krainie czarów" i "Alicji po drugiej stronie lustra", również w Teatrze Dramatycznym i również w reżyserii Pawła Miśkiewicza.

Jakby tego było mało, natychmiast weszła w nowe próby, tym razem w Teatrze Na Woli. Sztukę "Oczy Brigitte Bardot" Remigiusz Grzela napisał specjalnie dla Niej, na jej 80 urodziny. Premiera spektaklu odbędzie się dokładnie w dniu jej urodziny - 5 grudnia w Teatrze Na Woli.

Właśnie o tym spektaklu rozmawiać będziemy podczas spotkania w Gazeta Café - we środę 26 listopada o godz. 19.

Aktorce towarzyszyć będą: Marian Kociniak, który razem z nią gra w spektaklu, oraz Maciej Kowalewski, reżyser przedstawienia "Oczy Brigitte Bardot" i dyrektor Teatru Na Woli.

Prowadzący nasze spotkania Remigiusz Grzela wystąpi tym razem w podwójnej roli: jako moderator, ale też autor dramatu. Zapraszamy.

Gazeta Café, Czerska 8/10, 26 listopada, godz. 19.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji