Artykuły

Warszawa. "Nutki Pana Kleksa" w Teatrze WARSawy

16 października o godz. 16.00 Teatr WARSawy zaprasza na spektakl muzyczny inspirowany piosenkami z "Akademii Pana Kleksa" ze wspaniałą muzyką Andrzeja Korzyńskiego w bajkowym świecie Jana Brzechwy.

Zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych na spektakl muzyczny "Nutki Pana Kleksa" w reżyserii Anny Seniuk, który przeniesie widzów w bajkowy świat Jana Brzechwy. Dla najmłodszych przedstawienie będzie niezwykłą przygodą, a dla rodziców wspomnieniem z dzieciństwa.

Aktorzy, wprowadzając najmłodszych widzów w świat Brzechwy, wędrują po przeróżnych stylach muzycznych: klasyka, pop, reggae, blues, jazz i disco. Spektakl zaskakuje wyjątkowym i oszczędnym w formie rozwiązaniem scenograficznym. Najważniejsza jest tu wyobraźnia dziecka, to w niej ma się pojawić obraz.

A wszystko w interpretacji wyjątkowych aktorów i wokalistów Teatru Narodowego - Kingi Ilgner, Pauliny Korthals, Pawła Paprockiego i Kacpra Matuli. Aktorom towarzyszy zespół muzyczny, pod kierownictwem Andrzeja Perkmana, grający przeboje z kultowej "Akademii Pana Kleksa" w nowej, niekonwencjonalnej aranżacji. Scenografii podjął się Jan Kozikowski.

Reżyserem spektaklu jest Anna Seniuk, wybitna polska aktorka i reżyserka przedstawień dla dzieci. W sposób sobie tylko właściwy stworzyła obraz, który zachwyca, inspiruje i ukazuje cudowny świat jednego z najwspanialszych klasyków polskiej literatury dziecięcej, Jana Brzechwy.

Teatr WARSawy Rynek Nowego Miasta 5/7 w Warszawie.

16 października, g. 16.00

Bilety 35 zł

Rezerwacja biletów: tel. 22 468 00 99, bilety@teatrwarsawy.pl, w kasie Teatru WARSawy lub w serwisie www.ebilet.pl

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji