Artykuły

Lublin. Barbara Krafftówna opowie o życiu i teatrze

Teatr Stary zaprasza na spotkanie z wybitną aktorką, gwiazdą teatru i filmu, niezapomnianą Felicją z "Jak być kochaną" Wojciecha Hasa i Panią Radną z Kabaretu Starszych Panów. Spotkanie poprowadzi Remigiusz Grzela.

Barbara Krafftówna świętuje 70-lecie pracy na scenie. Z tej okazji Remigiusz Grzela spisał swoje z nią rozmowy i tak powstała książka "Krafftówna w krainie czarów" - o rolach, ludziach i ciekawości, o tym jak walczyła o hejnał i dlaczego czasem trzeba włożyć nogi do miednicy z zimną wodą, a zawsze nad sobą pracować.

***

Bitwa o literaturę. Sztuka spotkania

05.04.2016 wtorek / 18:00

Wydarzenie transmitowane on-line na stronie http://video.teatrstary.eu/. Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki do odebrania w kasie Teatru Starego.

prowadzenie: Grażyna Lutosławska

goście: Barbara Krafftówna, Remigiusz Grzela

O rolach, ludziach i ciekawości, o tym jak walczyła o hejnał i dlaczego czasem trzeba włożyć nogi do miednicy z zimną wodą, a zawsze nad sobą pracować, opowiedziała Barbara Krafftówna Remigiuszowi Grzeli. "Krafftówna w krainie czarów" ukazała się w 70. rocznicę debiutu scenicznego wielkiej aktorki. Barbara Krafftówna i Remigiusz Grzela będą gośćmi wieczoru o sztuce spotkania.

Grażyna Lutosławska

Obszernych skrótów ze spotkań można wysłuchać w audycji "Osobowości" na antenie Radia Lublin w każdy poniedziałek o 20:00.

Cykl "Bitwa o literaturę" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji