Artykuły

Warszawa. Dotknij Teatru na Ochocie

Teatr Ochoty i Studio Teatralne Koło po raz kolejny biorą udział w ogólnopolskiej akcji "Dotknij Teatru". W dniach 29 marca-3 kwietnia organizatorzy przygotowali ciekawe propozycje edukacyjno-teatralne.

Teatr Ochoty 29 marca zapraszamy do Teatru Ochoty na "Zagraj w teatr". Jest to performatywne działanie w przestrzeni teatru, w którym osoby biorące udział w wydarzeniu, zostaną zaproszone do spaceru w przestrzeni Teatru Ochoty, podczas którego wcielą się w ustaloną przez organizatorów konwencję. Całością pokieruje młodzież - uczestnicy Ogniska Teatralnego. Tematem działania będzie teatr przyszłości. Czas trwania jednego przejścia: ok. 30 min. Wydarzenie przeznaczone jest dla gimnazjalistów i licealistów.

Rezerwacja odbywa się drogą mailową: ognisko@teatrochoty.pl w tytule prosimy wpisać: Dotknij Teatru 2016 Teatr Soho (scena Studia Teatralnego Koło i Teatru Ochoty).

1, 2 i 3 kwietnia o 19.30 zapraszamy natomiast do Teatru Soho (ul. Mińska 25, bud. 15) na szekspirowską "Burzę" (na zdjęciu) w reżyserii i adaptacji Igora Gorzkowskiego. Reżyser podąża tropem pięciu postaci, kameralna forma przedstawienia skupia intrygę całego dramatu jak w soczewce, a wypreparowane fragmenty tekstu tworzą okazję do wnikliwego studium relacji córka-ojciec oraz wypróbowywania granicy pomiędzy iluzją i rzeczywistością. Na każdy spektakl przygotowaliśmy pulę bezpłatnych wejściówek (maksymalnie jednorazowo 2 na osobę), które można otrzymać po uprzedniej rezerwacji (kasa@teatrochoty.pl lub telefonicznie 535 395 513) i odbiorze w kasie Teatru.

Dotknijcie z nami Teatru!

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji