Artykuły

Olsztyn. Wkrótce sprzedaż biletów za 250 gr

250 lat Teatru Publicznego w Polsce. Bilety na spektakle grane 23 maja w cenie 250 groszy! Teatr Jaracza zaprasza na dwa spektakle tego dnia: "Opowieści Lasku Wiedeńskiego" oraz "Dziwka z Ohio".

23 maja, w dniu, który stanie się Dniem Teatru Publicznego we wszystkich teatrach zostaną zagrane spektakle z biletami w specjalnej cenie. Akcja skierowana jest do teatromanów oraz do osób, które do tej pory nie interesowały się teatrem. Celem projektu jest pokazanie roli, jaką we współczesnym życiu społecznym odgrywa teatr jako miejsce refleksji, dyskusji i wymiany poglądów. Teatr publiczny, finansowany z publicznych pieniędzy.

Teatr Jaracza zaprasza na dwa spektakle tego dnia: "Opowieści Lasku Wiedeńskiego" oraz "Dziwka z Ohio".

Bilety w specjalnej cenie 250 groszy można będzie kupić od 11 maja w kasach Teatru. Jedna osoba może nabyć maksymalnie 2 bilety. Start sprzedaży w kasach Teatru ( przy 1 Maja 4 oraz w C.H. Aura) o godzinie 9:00.

W naszym Teatrze Dzień Teatru Publicznego będzie połączony z Nocą Teatru Jaracza, na którą już dziś zapraszamy. Szczegóły tego wydarzenia prześlemy w najbliższych dniach.

Koordynatorem projektu "250 lat Teatru Publicznego w Polsce" jest Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji