Artykuły

Sopot. Dialogi o Havlu

Europejskie Centrum Solidarności chcąc wyjść z dyskusją publiczną w przestrzeń miasta i zachęcić do udziału w niej szerszą publiczność, inauguruje w sierpniu cykl spotkań z ważnymi postaciami życia publicznego "Autorytety. Sopockie dialogi..". Bohaterem pierwszych rozmów będzie Václav Havel

Wraz z MCKA Zatoka Sztuki zapraszamy Państwa na spotkania z ciekawymi ludźmi i żywej dyskusji o sprawach bardziej i mniej ważkich.

Pierwsze spotkanie, 13 sierpnia, poświęcone zostanie myśli i postaci Vaclava Havla, którego eseje przedstawią trójmiejscy aktorzy: Monika Babicka, Monika Chomicka, Szymon Sędrowski i Dariusz Szymaniak. Reżyserem wydarzenia jest Krzysztof Babicki, który również dokonał wyboru tekstów.

Parę dni później zaprosimy do dyskusji z Andą Rottenberg, historykiem sztuki, krytykiem i kuratorem wielu wystaw. Cykl sierpniowy zakończy spotkanie z Ewą Błaszczyk - aktorką oraz założycielką, fundatorką i prezesem Fundacji "Akogo?", mającej na celu pomoc dzieciom po najcięższych urazach mózgu.

Projekt "Autorytety. Sopockie dialogi" realizuje Europejskie Centrum Solidarności we współpracy z MCKA Zatoka Sztuki, Miastem Gdańsk i Miastem Sopot.

Autorytety. Sopockie dialogi.

Sopot, MCKA Zatoka Sztuki

13 sierpnia 2012 / Vaclav Havel - "Wśród nas grzeszników" / godz. 18:00

16 sierpnia 2012 / Anda Rottenberg / godz. 18:00

27 sierpnia 2012 / Ewa Błaszczyk / godz. 18:00

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji