Artykuły

Kazimierz Dolny. Spotkanie z twórcami "Paradoksu"

Bogusław Linda, Anna Grycewicz , Cezary Łukaszewicz, reżyser Borys Lankosz i scenarzysta Igor Brejdygant będą gośćmi Festiwalu Dwa Brzegi. Opowiedzą o serialu sensacyjno-kryminalnym "Paradoks", który od września będzie można oglądać na antenie TVP2.

Do Kazimierza aktorzy i twórcy "Paradoksu" przyjadą bezpośrednio z Łodzi, gdzie trwają zdjęcia do serialu (na zdjęciu). Podczas spotkania podzielą się swoimi wrażeniami z planu, opowiedzą o kulisach produkcji, scenariuszu, bohaterach oraz założeniach reżyserskich.

Goście festiwalu oraz dziennikarze będą też mieli okazję zobaczyć efekty ich pracy. To właśnie podczas sobotniego spotkania na festiwalu DWA BRZEGI - po raz pierwszy - zaprezentowane zostaną wybrane sceny z "Paradoksu". Nie zabraknie także reportażu z planu i kilku filmowych niespodzianek.

"Paradoks" to pod wieloma względami wyjątkowa produkcja. Na jej unikalny charakter pracuje doborowa obsada i znakomici, wielokrotnie nagradzani twórcy (m.in. Borys Lankosz, Greg Zgliński, Igor Brejdygant). "Paradoks" to także wielowątkowa fabuła, poruszająca kwestie indywidualnie pojmowanej sprawiedliwości oraz moralności, a także wyrafinowana stylistyka. Filmowa forma, dopracowana warstwa wizualna, dbałość o szczegóły - wszystko to składa się na wyjątkowy klimat i swoistą nastrojowość "Paradoksu".

***

Spotkanie z twórcami "Paradoksu"

Sobota, 28 lipca, godz. 14.00

6. Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI

Kazimierz Dolny, Cafe KOCHAM KINO

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji