16 marca 1970 |
Odejście Fausta
Henryk Tomaszewski
postać: Żołnierz reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
16 marca 1970 |
Odejście Fausta
Henryk Tomaszewski
forma twórczości: role reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
28 lutego 1972 |
Menażeria cesarzowej Filissy
Henryk Tomaszewski
postać: Dworzanin reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
4 marca 1974 |
Przyjeżdżam jutro
Henryk Tomaszewski
postać: Dionizos reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
4 marca 1974 |
Przyjeżdżam jutro
Henryk Tomaszewski
postać: Listonosz reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
6 listopada 1976 |
Sceny fantastyczne z legendy o Panu Twardowskim
Henryk Tomaszewski
forma twórczości: role reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
6 listopada 1976 |
Sceny fantastyczne z legendy o Panu Twardowskim
Henryk Tomaszewski
postać: Diabeł, Karczmarz reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
2 marca 1979 |
Nie-Boska komedia
Krasiński Zygmunt
postać: Diabeł reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
3 listopada 1979 |
Dziady
Adam Mickiewicz
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
8 marca 1980 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
27 marca 1980 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Pak reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
27 marca 1980 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
17 października 1980 |
Kandyd, czyli Optymizm
Voltaire
forma twórczości: choreografia, reżyseria reżyseria: Papis Zbigniew teatr: Ośrodek Teatru Otwartego „Kalambur”, Wrocław
|
26 października 1980 |
Ameryka
Franz Kafka
postać: Aktor Teatru Oklahoma reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
26 października 1980 |
Ameryka
Franz Kafka
postać: Mack reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
27 lutego 1981 |
Garbus
Sławomir Mrożek
postać: Garbus reżyseria: Górski Wiesław teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
27 marca 1981 |
Przed sklepem jubilera
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
12 kwietnia 1981 |
Kronika wypadków miłosnych
Tadeusz Konwicki
forma twórczości: pantomima reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr Popularny, Warszawa
|
30 maja 1981 |
Po Hamlecie
Jerzy Żurek
postać: Drab II reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
18 listopada 1981 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Muzykant I reżyseria: Przegrodzki Igor teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
30 stycznia 1982 |
Pluskwa
Włodzimierz Majakowski
forma twórczości: choreografia reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
14 lutego 1982 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
forma twórczości: układ ruchu reżyseria: Cybulski Bohdan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
20 lutego 1982 |
Yerma
Federico García Lorca
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Kelm Krzysztof teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
2 kwietnia 1982 |
Trans-Atlantyk
Witold Gombrowicz
postać: Bumcik, Szpakowaty, Fory II, III Służka Gonzala reżyseria: Korin Eugeniusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
2 kwietnia 1982 |
Trans-Atlantyk
Witold Gombrowicz
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Korin Eugeniusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
5 listopada 1982 |
Uśmiech wilka
Michaił Bułhakow
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Dangel Paweł teatr: Teatr Nowy, Warszawa
|
19 grudnia 1982 |
Parawany
Jean Genet
postać: Człowiek który nasikał, Arab, Kuider, Baszkir reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Studio, Warszawa
|
19 maja 1983 |
Męczeństwo i śmierć Marata ...
Weiss Peter
postać: Duperret reżyseria: Walczewski MArek teatr: Teatr Studio, Warszawa
|
19 maja 1983 |
Męczeństwo i śmierć Marata ...
Weiss Peter
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Walczewski Marek teatr: Teatr Studio, Warszawa
|
25 września 1983 |
Sześć postaci szuka autora
Luigi Pirandello
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Dangel Paweł teatr: Teatr Nowy, Warszawa
|
15 października 1983 |
Uśmiech wilka
Michaił Bułhakow
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Dangel Paweł teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
11 grudnia 1983 |
Pinokio
Maciej Staropolski
forma twórczości: choreografia, reżyseria reżyseria: Papis Zbigniew teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
19 maja 1984 |
Doña Rosita, czyli kukły i maczuga
Federico García Lorca
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Szurmiej Lena teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
15 maja 1987 |
Maraton
Kawczak K., Papis Z.
forma twórczości: reżyseria i choreografia, oprac.muzyczne teatr: Warszawski Teatr Pantomimy, Warszawa
|
25 kwietnia 1993 |
Biały jeleń
Stasys Eidrigevičius
forma twórczości: asystent reżysera, choreografia reżyseria: Eidrigevičius Stasys teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
11 października 2007 |
Drewniany człowiek
Stasys Eidrigevičius
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Eidrigevičius Stasys teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|