8 listopada 1957 |
Obrona Ksantypy
Ludwik Hieronim Morstin
postać: Ksantypa reżyseria: Przeradzki Zbigniew teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
9 marca 1958 |
Wracamy późno do domu
Karpowicz Tymoteusz
postać: Liza Osiecka reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
7 czerwca 1958 |
Bolero
Marcin Bierżewicz
postać: Iza reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
13 września 1958 |
Miłość
Pavel Kohout
postać: Lida Matysówna reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
28 listopada 1958 |
Emilia Galotti
Gothold Ephraim Lessing
postać: Hrabia Orsina reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
22 marca 1959 |
Fantazy
Juliusz Słowacki
postać: Dianna reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
11 października 1959 |
Parady
Jan Potocki
postać: Zerzabella II reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
5 grudnia 1959 |
Na dnie
Maksym Gorki
postać: Wasilisa Karpowna reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
2 kwietnia 1960 |
Niemcy
Leon Kruczkowski
postać: Fanchette reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
18 września 1960 |
Szkoła żon
Molière
postać: Kaśka reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
17 grudnia 1960 |
Majątek albo imię
Korzeniowski Józef
postać: Hrabianka Regina reżyseria: Domańska Stefania teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
7 lipca 1961 |
Pożądanie w cieniu wiązów
Eugene O'Neill
postać: Abbie reżyseria: Hoffmann Jerzy teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
25 listopada 1961 |
Trudna młodość
Irena Szeliga
postać: Żona mecenasa reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
17 lutego 1962 |
Krwawe gody
Federico García Lorca
postać: Narzeczona reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
2 czerwca 1962 |
Czy to jest miłość?
Zofia Bystrzycka
postać: Irena reżyseria: Domańska Stefania teatr: Teatr im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
17 listopada 1962 |
Circe albo miłość silniejsza ponad wszelkie czary
Pedro Calderon de la Barca
postać: Libia reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
5 marca 1964 |
Pokusa
Jan Paweł Gawlik
postać: Ona reżyseria: Tuszewski Jerzy teatr: Teatr im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
5 listopada 1964 |
Czarowna noc
Sławomir Mrożek
postać: Osoba trzecia reżyseria: Czeski Zbigniew teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 marca 1965 |
Aktor
Cyprian Kamil Norwid
postać: Eliza reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
20 listopada 1965 |
Śmierć Gubernatora
Leon Kruczkowski
postać: Dama III reżyseria: Milski Stanisław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 marca 1966 |
Medea
Jan Parandowski
postać: Kreuza reżyseria: Tychowa Lucyna teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 października 1967 |
Wrogowie
Gorki Maksym
postać: Tatiana reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 września 1968 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Podstolina reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
19 października 1968 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Królowa reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
14 czerwca 1969 |
Czarna komedia
Peter Shaffer
postać: Clea reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 lutego 1970 |
Akt przerywany
Tadeusz Różewicz
postać: Piękna Dziewczyna, córka Konstruktora reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
10 stycznia 1971 |
Protesilas i Laodamia
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
10 stycznia 1971 |
Protesilas i Laodamia
Stanisław Wyspiański
postać: Chór reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
30 września 1971 |
Sprawa majora Hubala
Derecki Mirosław
postać: Świadek reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
20 kwietnia 1972 |
Pożądanie w cieniu wiązów
Eugene O'Neill
postać: Abbie Putman reżyseria: Aleksy Aleksander teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 września 1973 |
Niemcy
Leon Kruczkowski
postać: Berta reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
16 stycznia 1974 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Anna reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 lutego 1975 |
Komu bije dzwon
Hemingway Ernest
postać: Pilar reżyseria: Zamkow Lidia teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
19 grudnia 1975 |
Grupa Laokoona
Tadeusz Różewicz
postać: Przyjaciółka reżyseria: Skaruch Witold teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
12 czerwca 1976 |
Wesołe kumoszki z Windsoru
Shakespeare William
postać: Pani Page reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
7 listopada 1976 |
Pułapka na myszy
Christie Agatha
postać: Panna Casewell reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 maja 1977 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Pani Orgonowa reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 stycznia 1978 |
Egzamin
Jan Paweł Gawlik
postać: Prof. Ekermanowa reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 października 1978 |
Tragiczna historia Hamleta księcia Danii
William Shakespeare
postać: Gertruda reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
30 czerwca 1979 |
W czepku urodzona
Zdzisław Skowroński
postać: Dziennikarka reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
6 stycznia 1980 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Archanioł Michał reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
8 czerwca 1980 |
Odprawa posłów greckich
Jan Kochanowski
postać: Kasandra reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 stycznia 1982 |
Pamiętnik pana Paska
Jan Chryzostom Pasek
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 stycznia 1982 |
Pamiętnik pana Paska
Jan Chryzostom Pasek
postać: Wdowa Anna reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 maja 1982 |
Zaczarowane pantofelki
Paul Kester
postać: Starsza Pani reżyseria: Konic Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 kwietnia 1983 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
postać: Pani Dobrójska reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
25 listopada 1983 |
Fantazy
Juliusz Słowacki
postać: Hrabina Respektowa reżyseria: Gogolewski Ignacy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 stycznia 1984 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Matka reżyseria: Gliński Marek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 listopada 1984 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Czepcowa reżyseria: Gogolewski Ignacy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 kwietnia 1985 |
Świętoszek
Molière
postać: Pani Pernelle reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
13 stycznia 1987 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Kobieta z Księstwa Poznańskiego reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
13 stycznia 1987 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Matka reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
18 lutego 1987 |
Głosy umarłych
Ireneusz Iredyński
postać: Dziennikarz reżyseria: Czajkowski Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
13 marca 1988 |
Mandat
Erdman Nikołaj
postać: Tamara Wiszniewiecka reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|