15 listopada 1962 |
Niepokój przed podróżą
Broszkiewicz Jerzy
postać: Joanna reżyseria: Turska Elwira teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
10 stycznia 1963 |
Świętoszek
Molière
postać: Doryna reżyseria: Winter Stefan teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
22 maja 1964 |
Ożenić się nie mogę
Aleksander Fredro
postać: Julia reżyseria: Turska Elwira teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
20 lutego 1965 |
Pokusa
Gawlik Jan Paweł
postać: Dziewczyna reżyseria: Turska Elwira teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
11 marca 1966 |
Lekkomyślna siostra
Włodzimierz Perzyński
postać: Ada reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
18 listopada 1967 |
Gwałtu, co się dzieje!
Aleksander Fredro
postać: Agata reżyseria: Aniszczenko Eugeniusz teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
24 lutego 1968 |
Alkad z Zalamei
Pedro Calderon de la Barca
postać: Iskierka reżyseria: Chodecka Maria teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
12 października 1968 |
Zieleniarze obywatele świata
Legut Lucyna
postać: Róża reżyseria: Chodecka Maria teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
17 czerwca 1969 |
Mąż i żona
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
17 czerwca 1969 |
Mąż i żona
Aleksander Fredro
postać: Justysia reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
24 marca 1970 |
Śluby panieńskie
Aleksander Fredro
postać: Aniela reżyseria: Domańska Stefania teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
24 marca 1970 |
Śluby panieńskie
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Domańska Stefania teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
9 czerwca 1970 |
Łódka w lesie
Chajtow Mikołaj
postać: Gina reżyseria: Sabew Minczo teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
10 listopada 1970 |
Szkoła żon
Molière
postać: Agnieszka reżyseria: Wróblewska Wanda teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
10 października 1971 |
Fircyk w zalotach
Franciszek Zabłocki
postać: Podstolina reżyseria: Łastawiecki Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
13 kwietnia 1972 |
Rodeo
Aleksander Ścibor-Rylski
postać: Małgorzata reżyseria: Łastawiecki Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
15 czerwca 1972 |
Niewidzialna kochanka
Calderon Pedro de la Barca
postać: Dona Angela reżyseria: Krzyszycha Ryszard teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
19 stycznia 1973 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
postać: Natasza Iwanowa reżyseria: Łastawiecki Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
8 czerwca 1973 |
Cudzołóstwo ukarane
Janusz Głowacki
postać: Sexi reżyseria: Choińska Alicja teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
18 października 1974 |
Świętoszek
Molière
postać: Doryna reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
23 października 1975 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Hanka reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
1 kwietnia 1976 |
Król Edyp
Sofokles
postać: Jokasta reżyseria: Łastawiecki Kazimierz teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
18 marca 1977 |
Egzamin
Jan Paweł Gawlik
postać: Prof. Berdyszak reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
17 listopada 1977 |
Skok z łóżka
Cooney Ray, Chapman John
postać: Marie-Odile Dumar des Rosiers reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
17 marca 1978 |
Barbara Radziwiłłówna
Alojzy Feliński
postać: Bona reżyseria: Łastawiecki Kazimierz teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
20 grudnia 1979 |
Symfonia domowa
Domański Piotr J.
postać: Stefania Ptaszyńska reżyseria: Łastawiecki Kazimierz teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
26 września 1980 |
Wiatr od morza
Stefan Żeromski
forma twórczości: role reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
14 marca 1981 |
Tato, tato sprawa się rypła
Latko Ryszard
postać: Matka reżyseria: Kuszewski jarosław teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
22 maja 1981 |
Zapomnieć o Herostratesie
Gorin Grigorij
forma twórczości: role reżyseria: Bargiełowski Daniel teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
27 listopada 1982 |
Wielka tajemnica
Fischbach Ryszard Maria
postać: Ośmiornica reżyseria: Fischbach Ryszard Maria teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
12 marca 1983 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Szewcowa reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
11 czerwca 1983 |
Bezimienne dzieło
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Markowicz Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
19 maja 1984 |
Uskok
Tartyłło Janusz
postać: Podsta-Komurska reżyseria: Tartyłło Janusz teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
9 listopada 1984 |
Brytan Bryś
Aleksander Fredro
postać: Owca III reżyseria: Markowicz Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
24 stycznia 1985 |
Święto Winkelrida
Andrzejewski J., Zagórski J.
postać: Mieszczka reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
22 czerwca 1985 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Kobieta reżyseria: Kamiński Zygmunt teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
22 czerwca 1985 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Pani reżyseria: Kamiński Zygmunt teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
24 października 1985 |
Dziewczynki
Ireneusz Iredyński
postać: Katarzyna reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
18 października 1986 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Ona reżyseria: Kuleszanka Zofia teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
18 października 1986 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Panna respektowa reżyseria: Kuleszanka Zofia teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
18 października 1986 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Szlachcianka reżyseria: Kuleszanka Zofia teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
18 października 1986 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Kuleszanka Zofia teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
17 stycznia 1987 |
Popiół i diament
Jerzy Andrzejewski
postać: Jurgieluszka reżyseria: Poręba Bohdan teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
28 lutego 1987 |
Przygody Cipollina
Boruński Włodzimierz
postać: Hrabina Wiśnia reżyseria: Złotnicki Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
12 marca 1988 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Maryna reżyseria: Wróbel Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
12 marca 1988 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Orgonowa reżyseria: Wróbel Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
13 maja 1989 |
Largactil
Choromański Michał
postać: Wikta reżyseria: Próchnicka Romana teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
16 września 1989 |
Prezesowa
Hennequin Maurice,Veber Pierre
postać: Dama II reżyseria: Tartyłło Janusz teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
6 maja 1990 |
Królewna Śnieżka
Jerzy Rakowiecki, Jerzy Wittlin
postać: Gapcio, Żabka reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
24 kwietnia 1993 |
Kubuś Fatalista i jego pan
Diderot Denis wg
postać: Panna d'Aison (gościnnie) reżyseria: Pawłowski Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|