25 października 1943 |
Noc miłości
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Horski Bolesław teatr: Teatr Kometa, Warszawa
|
16 listopada 1943 |
Co może morze
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Horski Bolesław teatr: Teatr Kometa, Warszawa
|
8 grudnia 1943 |
Wesoła szopka
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Horski Bolesław teatr: Teatr Kometa, Warszawa
|
2 stycznia 1944 |
W kolorach karnawału
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Horski Bolesław teatr: Teatr Kometa, Warszawa
|
25 stycznia 1944 |
Złote gody
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Horski Bolesław teatr: Teatr Kometa, Warszawa
|
14 marca 1944 |
Idzie wiosna
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Horski Bolesław teatr: Teatr Kometa, Warszawa
|
4 kwietnia 1944 |
Do słońca i zieleni
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Horski Bolesław teatr: Teatr Kometa, Warszawa
|
18 czerwca 1944 |
W słońcu i nad wodą
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Horski Bolesław teatr: Teatr Kometa, Warszawa
|
28 czerwca 1944 |
Na łonie natury
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Horski Bolesław teatr: Teatr Kometa, Warszawa
|
6 grudnia 1947 |
Sprzedana narzeczona
Bedrich Smetana
forma twórczości: role reżyseria: Szpakowicz Czesław teatr: Scena Muzyczno-Operowa (MTD), Warszawa
|
28 lutego 1948 |
Król włóczęgów
Rudolf Friml
forma twórczości: role reżyseria: Sawan Zbigniew teatr: Scena Muzyczno-Operowa (MTD), Warszawa
|
16 lutego 1951 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Panna Mądra teatr: Opera i Filharmonia, Warszawa
|
16 lutego 1951 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
forma twórczości: role teatr: Opera i Filharmonia, Warszawa
|
29 czerwca 1951 |
Hrabina
Stanisław Moniuszko
postać: Tryton reżyseria: Schiller Leon teatr: Opera i Filharmonia, Warszawa
|
29 grudnia 1951 |
Harnasie
Karol Szymanowski
postać: Młoda góralka teatr: Opera, Warszawa
|
31 maja 1953 |
Halka
Moniuszko Stanisław
forma twórczości: role reżyseria: Schiller Leon teatr: Opera, Warszawa
|
9 września 1953 |
Coppelia
Léo Delibes
forma twórczości: role reżyseria: Wójcikowski Leon teatr: Opera, Warszawa
|
9 września 1953 |
Dyl Sowizdrzał
Richard Strauss
postać: Kobieta reżyseria: Wójcikowski Leon teatr: Opera, Warszawa
|
9 września 1953 |
Suita hiszpańska
Enrique Granados y Campine
forma twórczości: role reżyseria: Wójcikowski Leon teatr: Opera, Warszawa
|
14 kwietnia 1956 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role teatr: Opera, Warszawa
|
28 lipca 1956 |
Faust
Charles Gounod
postać: Maszkara reżyseria: René Ludwik teatr: Opera, Warszawa
|
19 stycznia 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Potworek teatr: Opera, Warszawa
|
19 stycznia 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Ptak teatr: Opera, Warszawa
|
19 stycznia 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Straganiarka teatr: Opera, Warszawa
|
19 stycznia 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Wodnica podziemi teatr: Opera, Warszawa
|
19 stycznia 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
forma twórczości: role teatr: Opera, Warszawa
|
8 marca 1958 |
Wieczór baletowy
Igor Strawiński
postać: Niańka reżyseria: Wójcikowski Leon, Wójcikowski Leon, Wójcikowski Leon teatr: Opera, Warszawa
|
5 marca 1959 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Chimera teatr: Opera, Warszawa
|
5 marca 1959 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Góralka teatr: Opera, Warszawa
|
5 marca 1959 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Krótkoręka teatr: Opera, Warszawa
|
5 marca 1959 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Mieszczanka z chorą ręką teatr: Opera, Warszawa
|
19 marca 1960 |
Giselle
Adolphe Adam
postać: Wieśniaczka reżyseria: Jean Coralli, Marius Petipa teatr: Opera, Warszawa
|
12 stycznia 1961 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Włodzimierz Burmejster, Lew Iwanow teatr: Opera, Warszawa
|
15 października 1961 |
Kamienny kwiat
Sergiusz Prokofiew
postać: Przekupka reżyseria: Tomski Aleksander teatr: Opera, Warszawa
|
15 października 1961 |
Kamienny kwiat
Sergiusz Prokofiew
forma twórczości: role reżyseria: Tomski Aleksander teatr: Opera, Warszawa
|
31 marca 1962 |
Święto Wiosny
Igor Strawiński
postać: Stara kobieta reżyseria: Rodrigues Alfredo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
24 listopada 1962 |
Białowłosa
Henryk Czyż
postać: Dama reżyseria: Bielicki Wowo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
16 października 1963 |
Orfeusz
Igor Strawiński
forma twórczości: role reżyseria: Rodrigues Alfredo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
22 listopada 1965 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Czarownica reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
22 listopada 1965 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Panna reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
22 listopada 1965 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Przekupka reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
22 listopada 1965 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Ptak fantastyczny reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
22 listopada 1965 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
forma twórczości: role reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
11 grudnia 1965 |
Wieczór Strawińskiego
Igor Strawiński
postać: Stara kobieta reżyseria: Swinarski Konrad, Rodrigues Alfredo, Rodrigues Alfredo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
11 grudnia 1965 |
Wieczór Strawińskiego
Igor Strawiński
forma twórczości: role reżyseria: Swinarski Konrad, Rodrigues Alfredo, Rodrigues Alfredo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
6 kwietnia 1966 |
Faust
Charles Gounod
postać: Diablica reżyseria: Stros Ladislav teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
6 kwietnia 1966 |
Faust
Charles Gounod
postać: Zielona reżyseria: Stros Ladislav teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
23 listopada 1966 |
Wieczór baletowy
Karol Szymanowski
postać: Góralka reżyseria: Gruca Witold, Gruca Witold, Papliński Eugeniusz teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
18 marca 1973 |
Pietruszka
Strawiński Igor
forma twórczości: inspektor baletu reżyseria: Wójcikowski Leon teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
18 marca 1973 |
Pożądanie
Bacewicz Grażyna
forma twórczości: inspektor baletu reżyseria: Makarowski Jerzy teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
25 listopada 1973 |
Jezioro łabędzie
Czajkowski Piotr
forma twórczości: inspektor baletu reżyseria: Chaliułow Borys teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
29 września 1974 |
Rzeźby mistrza Piotra
Twardowski Romuald
forma twórczości: inspektor baletu reżyseria: Kujawa Teresa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
4 kwietnia 1976 |
III Symfonia
Baird Tadeusz
forma twórczości: inspektor baletu reżyseria: Gruca Witold teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
4 kwietnia 1976 |
Stanisław i Anna Oświęcimowie
Karłowicz Mieczysław
forma twórczości: inspektor baletu reżyseria: Gruca Witold teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
4 kwietnia 1976 |
Wesele w Ojcowie
Kurpiński Karol, Damse Józef
forma twórczości: inspektor baletu reżyseria: Gruca Witold teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
17 kwietnia 1977 |
La fille mal gardée
Ferdinand Hérold
forma twórczości: inspektor baletu reżyseria: Ashton Frederick teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
15 stycznia 1978 |
Symfonia g-moll
Mozart Wolfgang Amadeusz
forma twórczości: inspektor baletu reżyseria: Konwiński Henryk teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
15 stycznia 1978 |
W górę-w dół
Kilar Wojciech
forma twórczości: inspektor baletu reżyseria: Konwiński Henryk teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
15 stycznia 1978 |
Wariacje
Britten Benjamin
forma twórczości: inspektor baletu reżyseria: Konwiński Henryk teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
21 marca 1979 |
Maskarada
Chaczaturian Aram
forma twórczości: inspektor baletu reżyseria: Gruca Witold teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
21 marca 1979 |
Szeherezada
Rimski-Korsakow Mikołaj
forma twórczości: inspektor baletu reżyseria: Kuzniecowa Raisa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
21 marca 1979 |
Zaloty
Szczedrin Rodion
forma twórczości: inspektor baletu reżyseria: Graczyk Jerzy teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
23 grudnia 1979 |
Adagietto
Mahler Gustav
forma twórczości: inspektor baletu wieczór: Balety W.Jelizarjewa reżyseria: Jelizarjew Walentin teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
23 grudnia 1979 |
Carmen
Bizet Georges/Szczedrin Rodion
forma twórczości: inspektor baletu wieczór: Balety W.Jelizarjewa reżyseria: Jelizarjew Walentin teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
23 grudnia 1979 |
Symfonia klasyczna
Prokofiew Sergiusz
forma twórczości: inspektor baletu wieczór: Balety W.Jelizarjewa reżyseria: Jelizarjew Walentin teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|