18 września 1977 |
Figle koziołka z Lednicy
Wojciech Boratyński, Henryk Mozer
postać: Brawka - księżniczka reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
3 września 1978 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Skierka reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
28 stycznia 1979 |
Słowik
Bryll Ernest
postać: Kuchcik; Dziewczyna reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 kwietnia 1979 |
Bachantki
Eurypides
postać: Bachantka Lidyjska z chóru reżyseria: Aniszczenko Eugeniusz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
7 lipca 1979 |
Ich czworo
Gabriela Zapolska
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
7 lipca 1979 |
Ich czworo
Gabriela Zapolska
postać: Szwaczka reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
1 grudnia 1979 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Stara kobieta reżyseria: Mozer Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
1 grudnia 1979 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Anioł reżyseria: Mozer Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
1 grudnia 1979 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Maria reżyseria: Mozer Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
1 grudnia 1979 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Diabeł reżyseria: Mozer Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
22 marca 1980 |
Zacznijcie się śmiać
Bardijewski Henryk
postać: Flora reżyseria: Szmidt Ireneusz Krzysztof teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
22 marca 1980 |
Zacznijcie się śmiać
Bardijewski Henryk
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Szmidt Ireneusz Krzysztof teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
24 maja 1980 |
Bliźniaki z Wenecji
Carlo Goldoni
postać: Rozaura reżyseria: Hoffmann Jerzy teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
16 października 1980 |
Grzegorz Fafuła
Franciszek Kowalski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Mozer Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
16 października 1980 |
Grzegorz Fafuła
Franciszek Kowalski
postać: Kasia reżyseria: Mozer Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
12 marca 1981 |
Odprawa posłów greckich
Jan Kochanowski
postać: Kasandra reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
11 grudnia 1982 |
Trzy białe strzały
Jan Makarius
postać: Tikipawa reżyseria: Krzyszycha Ryszard teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
29 kwietnia 1983 |
Cnota skarb wieczny...
Jan Kochanowski
postać: Dorota reżyseria: Krzyszycha Ryszard teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
7 stycznia 1984 |
Czarodziejskie krzesiwo
Krystyna Wodnicka
postać: Pies Dumny reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
19 maja 1984 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Fruzia reżyseria: Glapa Jerzy teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
21 lipca 1984 |
O nas zakochanych
Hundziak A., Rosiński M.
forma twórczości: role reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
23 lutego 1985 |
Dom Bernardy Alba
Federico García Lorca
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Ehrlich Marcin teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
23 lutego 1985 |
Dom Bernardy Alba
Federico García Lorca
postać: Służąca reżyseria: Ehrlich Marcin teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
9 maja 1985 |
Chrobre pieśni
Henryk Tadeusz Czarnecki, Tadeusz Kajan
forma twórczości: role reżyseria: Czarnecki Henryk Tadeusz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
25 lutego 1986 |
Niezwykłe przygody Pana Kleksa
Jan Brzechwa
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
25 lutego 1986 |
Niezwykłe przygody Pana Kleksa
Jan Brzechwa
postać: Bajdała II, Abeta, Patentoniusz reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
2 maja 1986 |
Ostatnia wola
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Mozer Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
2 maja 1986 |
Ostatnia wola
Aleksander Fredro
postać: Klucznica reżyseria: Mozer Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
6 czerwca 1986 |
Brytan Bryś
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Malicki Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
6 czerwca 1986 |
Brytan Bryś
Aleksander Fredro
postać: Niedźwiedź, Bóbr reżyseria: Malicki Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
15 października 1986 |
Kłopoty zbója Madeja
Ludomir Legut
postać: Sasanka reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
26 lutego 1987 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Tadrachowa reżyseria: Mozer Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
24 kwietnia 1987 |
Igraszki trafu i miłości
Pierre de Marivaux
postać: Lizeta reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
9 października 1987 |
Kwiaty polskie
Julian Tuwim
postać: Andzia reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
23 października 1987 |
Największa świętość
Ion Druce
postać: Sekretarka reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
22 kwietnia 1988 |
Szczęśliwe wydarzenie
Sławomir Mrożek
postać: Żona reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
22 września 1988 |
Za siedmioma strunami
Klimowski Tadeusz
postać: Lala reżyseria: Basiński Przemysław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
18 listopada 1988 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Rezydentka reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
24 maja 1989 |
Henryk VI na łowach
Wojciech Bogusławski
postać: Małgorzata reżyseria: Mozer Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
23 listopada 1989 |
Ballada o Kasi i drzewie
Andrzej Maleszka
postać: Rybałt reżyseria: Stawujak Maciej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
25 kwietnia 1990 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Dama dworu reżyseria: Adamek Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
12 października 1990 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Podstolina reżyseria: Grochoczyński Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
5 stycznia 1991 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Anioł reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
5 stycznia 1991 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Baba reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
27 lutego 1991 |
Lis Witalis
Brzechwa Jan
forma twórczości: role reżyseria: Malicki Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
17 maja 1991 |
Rapsod o świętym Wojciechu
Tomasz Szymański
postać: Rozpusta reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
17 maja 1991 |
Rapsod o świętym Wojciechu
Tomasz Szymański
postać: Rzepka reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
10 stycznia 1992 |
Czupurek
Benedykt Hertz
postać: Kwoka reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
30 kwietnia 1992 |
Piosenki z zapomnianego albumu
Szymański Tomasz
forma twórczości: role reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
12 września 1992 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Dworka reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
12 września 1992 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Elf reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
28 listopada 1992 |
Świętoszek
Moliere
postać: Doryna reżyseria: Wardejn Zdisław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 stycznia 1993 |
Hej! Na kolędę
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
23 kwietnia 1993 |
Jak wykołować czaronicę
Legut Lucyna
postać: Czarownica reżyseria: Malicki Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
11 września 1993 |
Rzeźnia
Sławomir Mrożek
forma twórczości: role reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 stycznia 1994 |
Dziadek do orzechów
Hoffmann Ernst Teodor Amadeusz
postać: Pani Stahlbaum; Królowa reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
12 czerwca 1994 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
postać: Szlachcianka reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
9 września 1994 |
Grota pełna śmiechu
Lucyna Legut
postać: Strzyga Mysikitka reżyseria: Malicki Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
15 stycznia 1995 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Wróżka reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
15 stycznia 1995 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Pani Wrona reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
15 stycznia 1995 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Laponka reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
15 stycznia 1995 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Babka reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
23 kwietnia 1995 |
Ożenek
Gogol Mikołaj
postać: Fiekła Iwanowna reżyseria: Nosowicz Stanisław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
17 września 1995 |
Spór
Marivaux Pierre
postać: Carise reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
16 marca 1996 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wardejn Zdzisław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
16 marca 1996 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Tadrachowa reżyseria: Wardejn Zdzisław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
24 maja 1996 |
Gwałtu, co się dzieje!
Aleksander Fredro
postać: Barbara reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
5 października 1996 |
Pinokio
Carlo Collodi
forma twórczości: role reżyseria: Wojtkowiak Jerzy teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
5 października 1996 |
Pinokio
Carlo Collodi
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wojtkowiak Jerzy teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
23 marca 1997 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
23 marca 1997 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Wieśniaczka reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
14 września 1997 |
Igraszki z diabłem
Jan Drda
postać: Belzebub reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 listopada 1997 |
Kubuś Puchatek
Alan Alexander Milne
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wojtkowiak Jerzy teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 listopada 1997 |
Kubuś Puchatek
Alan Alexander Milne
postać: Sowa Przemądrzała reżyseria: Wojtkowiak Jerzy teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
28 marca 1998 |
Mieszczanin szlachcicem
Moliere
postać: Pani Jourdain reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
13 września 1998 |
Antygona
Sofokles
postać: Wdowa reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
6 grudnia 1998 |
Trzewiczki szczęścia
Hertz Benedykt
postać: Szewcowa reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
28 marca 1999 |
Kordian
Juliusz Słowacki
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
28 marca 1999 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: "Papuga" reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
21 listopada 1999 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Żywa Pani reżyseria: Kruszczyński Piotr teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
7 maja 2000 |
Bolesław Śmiały
Stanisław Wyspiański
postać: Niewierna Żona II reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
15 października 2000 |
W małym dworku
Witkiewicz Stanisław Ignacy
postać: Urszula Stechło reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
15 października 2000 |
W małym dworku
Witkiewicz Stanisław Ignacy
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
13 stycznia 2001 |
Czarodziejska lampa Aladyna
Nina Gernet
postać: Fatima reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
7 kwietnia 2001 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
postać: Irina reżyseria: Kruszczyński Piotr teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
16 września 2001 |
Pierścień i róża
Thackeray William Makepeace
postać: Gburia-Furia reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
31 grudnia 2001 |
Wesołe kumoszki z Windsoru
William Shakespeare
postać: Pani Chybcik reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
31 grudnia 2001 |
Wesele, czyli Sen nocy zimowej (program kabaretowy)
Andrzej Malicki
forma twórczości: role reżyseria: Malicki Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
9 marca 2002 |
Calineczka
Kazimiera Jeżewska
postać: Żabina reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
24 maja 2002 |
Kubuś i jego pan
Milan Kundera
postać: Matka Agaty reżyseria: Wardejn Zdzisław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
9 listopada 2002 |
Rewizor
Gogol Mikołaj
postać: Żona urzędnika reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
9 listopada 2002 |
Rewizor
Gogol Mikołaj
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
19 stycznia 2003 |
Przyjaciel wesołego diabła
Makuszyński Kornel wg
postać: Piastunka reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
1 czerwca 2003 |
Świniopas czyli baśniowy ...
Andersen Hans Christian wg
postać: Niania reżyseria: Malicki Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 listopada 2003 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Kobieta reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
20 grudnia 2003 |
Kolęda-ulica
Andrzej Malicki
forma twórczości: role reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
1 lutego 2004 |
Podróże Guliwera
Anna Cygańska
postać: Karzeł reżyseria: Wardejn Zdzisław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
1 lutego 2004 |
Podróże Guliwera
Anna Cygańska
postać: Kruszynka reżyseria: Wardejn Zdzisław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
30 kwietnia 2004 |
Szewcy
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Więźniarka, Kobieta z tłumu reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
2 października 2004 |
Trans-Atlantyk
Witold Gombrowicz
postać: Kosiubidzki Feliks reżyseria: Raczak Lech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
7 listopada 2004 |
Czarodziejskie krzesiwo
Krystyna Wodnicka
postać: Królowa reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
18 grudnia 2004 |
Kolęda-ulica - suplement 2004
Andrzej Malicki
forma twórczości: role reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
12 marca 2005 |
Wieczór kawalerski
Robin Hawdon
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
12 marca 2005 |
Wieczór kawalerski
Robin Hawdon
postać: Daphne reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
21 maja 2005 |
Poskromienie złośnicy
William Shakespeare
forma twórczości: role reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 października 2005 |
Mała Syrenka
Andersen Hans Christian
postać: Matka Króla (Babcia) reżyseria: Malicki Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 kwietnia 2006 |
Doktor Dolittle i przyjaciele
Bogumiła Szachnowska
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 kwietnia 2006 |
Doktor Dolittle i przyjaciele
Bogumiła Szachnowska
postać: Lwica reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 kwietnia 2006 |
Doktor Dolittle i przyjaciele
Bogumiła Szachnowska
postać: Sara Dolittle, siostra Doktora reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
20 maja 2006 |
Zemsta-reaktywacja - ...
Malicki Andrzej
forma twórczości: role reżyseria: Malicki A., Szymański T. teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
30 września 2006 |
Szkarłatna wyspa
Michaił Bułhakow
postać: Sizi-Buzi II reżyseria: Ehrlich Marcin teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
9 grudnia 2006 |
Wigilijna opowieść
Dickens Charles
postać: Szabrownik reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
24 marca 2007 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Klimina reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
2 czerwca 2007 |
Piękna i Bestia
Boswell Laurence
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
2 czerwca 2007 |
Piękna i Bestia
Boswell Laurence
postać: Matka reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
29 marca 2008 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
29 marca 2008 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
postać: Pokojówka reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
31 maja 2008 |
O księżniczce z zamku gnieźnieńskiego
Andrzej Malicki
postać: Zielarka reżyseria: Malicki Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
11 października 2008 |
Z rączki do rączki
Michael Cooney
postać: Pani Cowper reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
28 grudnia 2008 |
Znowu nam się jęła marzyć...
.
forma twórczości: role reżyseria: Malicki Andrzej, Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
28 marca 2009 |
Dyl Sowizdrzał
Grigorij Gorin
postać: Soetkin reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
30 maja 2009 |
Pippi Langstrump
Astrid Lindgren
postać: Nauczycielka reżyseria: Jaskuła Zdzisław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
7 listopada 2009 |
Mała apokalipsa
Tadeusz Konwicki
postać: Strażnik reżyseria: Raczak Lech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
7 listopada 2009 |
Mała apokalipsa
Tadeusz Konwicki
postać: Nietrzeźwa reżyseria: Raczak Lech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
7 listopada 2009 |
Mała apokalipsa
Tadeusz Konwicki
postać: Dozorczyni reżyseria: Raczak Lech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
2 stycznia 2010 |
Wszystko w rodzinie
Ray Cooney
postać: Matka dr Huberta Bonneya reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
29 maja 2010 |
Książę i żebrak
Arkadiusz Klucznik
postać: Dama Dworu reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
6 listopada 2010 |
Król Edyp. Antygona
Sofokles
postać: Żałobnica reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
6 listopada 2010 |
Król Edyp. Antygona
Sofokles
postać: Żałobnica reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
26 marca 2011 |
Gelsomino w Kraju Kłamczuchów
Gianni Rodari
postać: Pannocchia reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
17 września 2011 |
Nie/Boska komedia. Rzecz o krzyżu
Zygmunt Krasiński
postać: Obywatelka reżyseria: Kruszczyński Piotr teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
17 września 2011 |
Nie/Boska komedia. Rzecz o krzyżu
Zygmunt Krasiński
postać: Panna młoda reżyseria: Kruszczyński Piotr teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
13 listopada 2011 |
Kopciuszek. Historia możliwa
Andrzej Malicki
postać: Matka Chrzestna (Wróżka) reżyseria: Malicki Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
31 grudnia 2011 |
Cha-cha
Rafał Szamburski
postać: Matka reżyseria: Malicki Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
24 marca 2012 |
Król Ryszard III
William Shakespeare
postać: Obywatel reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
2 czerwca 2012 |
Nowe szaty króla
Daria Anfelli
postać: Biedna reżyseria: Anfelli Daria teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
2 czerwca 2012 |
Nowe szaty króla
Daria Anfelli
postać: Przechodzień reżyseria: Anfelli Daria teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
15 września 2012 |
Z miłości
.
forma twórczości: role teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
23 marca 2013 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Klucznica reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
1 czerwca 2013 |
Dzikie łabędzie
Krystyna Jakóbczyk
postać: Niania reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
30 stycznia 2016 |
Klub Samotnych Serc „Portofino”
.
postać: Pani I (gościnnie) reżyseria: Czuj Łukasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|