20 czerwca 1997 |
Tańce świętojańskie
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Dziewczyna reżyseria: Mikołajczyk Paweł, Wrzosek Beata, Gołaska Barbara, Weiss Izadora teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
20 czerwca 1997 |
Tańce świętojańskie
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Elf reżyseria: Mikołajczyk Paweł, Wrzosek Beata, Gołaska Barbara, Weiss Izadora teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
20 czerwca 1997 |
Tańce świętojańskie
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Mikołajczyk Paweł, Wrzosek Beata, Gołaska Barbara, Weiss Izadora teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
17 stycznia 1998 |
Salome
Strauss Richard
forma twórczości: role reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
28 lutego 1998 |
Pan Twardowski
Różycki Ludomir
postać: Królowa Barbara Radziwiłłówna reżyseria: Konwiński Henryk teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
9 kwietnia 1998 |
Ognisty ptak
Strawiński Igor
postać: Ognisty ptak;Córka Kościeja reżyseria: Glegolski Andrzej teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
15 listopada 1998 |
Tryptyk baletowy
Krzysztof Penderecki
forma twórczości: role reżyseria: Wrzosek Beata, Weiss Izadora, Różycki Marek teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
15 listopada 1998 |
Tryptyk baletowy
Krzysztof Penderecki
forma twórczości: role reżyseria: Wrzosek Beata, Weiss Izadora, Różycki Marek teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
30 stycznia 1999 |
Upiór w operze
Kopit Arthur, Yeston Maury
postać: Przechodzień reżyseria: Lienhard Madeleine teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
21 listopada 1999 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Drozdowski Jacek teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
21 listopada 1999 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Klara reżyseria: Drozdowski Jacek teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
27 lutego 2000 |
Akademia Pani Teci
Camille Saint-Saëns
forma twórczości: role reżyseria: Różycki Marek teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
27 lutego 2000 |
Akademia Pani Teci
Camille Saint-Saëns
postać: Agata reżyseria: Różycki Marek teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
27 lutego 2000 |
Piotruś i wilk
Prokofiew Sergiusz
postać: Piotruś; Ptaszek reżyseria: Różycki Marek teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
11 lutego 2001 |
Pan Twardowski
Różycki Ludomir
postać: Dziewczyna reżyseria: Chojnacka Hanna teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
21 kwietnia 2001 |
Córka źle strzeżona
Peter Ludwig Hertel
postać: Liza (gościnnie) reżyseria: Konwiński Henryk teatr: Opera Śląska, Bytom
|
9 lutego 2002 |
Prywatna klinika
John Chapman, Dave Freeman
forma twórczości: choreografia reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
28 czerwca 2002 |
Straszny dwór
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Adamik Laco teatr: Opera Krakowska, Kraków
|
14 października 2002 |
Światy równoległe
Śmietana Jarosław
forma twórczości: choreografia teatr: Opera Krakowska, Kraków
|
14 października 2002 |
Światy równoległe
Śmietana Jarosław
forma twórczości: role reżyseria: Myśliwiec Monika teatr: Opera Krakowska, Kraków
|
14 grudnia 2002 |
Obudź się (Minnesota blues)
Arkadiusz Jakubik
forma twórczości: choreografia reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 stycznia 2003 |
Prywatna klinika
John Chapman, Dave Freeman
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
29 czerwca 2003 |
Madama Butterfly
Puccini Giacomo
forma twórczości: role reżyseria: Niesobska Janina teatr: Opera Krakowska, Kraków
|
8 maja 2004 |
Biznes
John Chapman, Jeremy Lloyd
forma twórczości: choreografia reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 czerwca 2004 |
Zazdrosna miłość
Biblia
forma twórczości: choreografia reżyseria: Jędrzejas Piotr teatr: przedstawienie impresaryjne
|
9 października 2004 |
Najwięcej samobójstw zdarza...
Burzyńska Anna
forma twórczości: choreografia reżyseria: Beluch Piotr teatr: Scena Fundacji Starego Teatru, Kraków
|
26 marca 2005 |
Przez tę ziemię przeszedł Pan
Pawluśkiewicz Jan Kanty
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: przedstawienie impresaryjne
|
21 września 2006 |
Pyza na polskich dróżkach
Hanna Januszewska
forma twórczości: choreografia reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 grudnia 2006 |
Stara kobieta wysiaduje
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: konsultacja choreograficzna reżyseria: Baranowski Henryk teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 stycznia 2007 |
Biznes
John Chapman, Jeremy Lloyd
forma twórczości: choreografia reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
16 listopada 2007 |
Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
Petr Zelenka
forma twórczości: konsultacja choreograficzna reżyseria: Celiński Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 maja 2010 |
Pyza za Wielką Wodą
Alicja Górny, Mirosław Klotzer
forma twórczości: choreografia reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 czerwca 2013 |
Przygody Arka Noego
Michał Rusinek
forma twórczości: choreografia reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
25 września 2014 |
Mefistofeles
Arrigo Boito
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Konina Tomasz teatr: Opera Krakowska, Kraków
|
21 marca 2015 |
Baron cygański
Johann II Strauss
forma twórczości: choreografia reżyseria: Konina Tomasz teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
18 marca 2017 |
Moc przeznaczenia
Giuseppe Verdi
forma twórczości: choreografia reżyseria: Konina Tomasz teatr: Opera Śląska, Bytom
|
14 grudnia 2019 |
Napój miłosny
Gaetano Donizetti
forma twórczości: choreografia, ruch sceniczny reżyseria: Sofulak Karolina teatr: Opera Śląska, Bytom
|
25 marca 2022 |
Turandot
Giacomo Puccini
forma twórczości: choreografia reżyseria: Sofulak Karolina teatr: Opera Krakowska, Kraków
|