7 maja 1994 |
Przygody Pimpusia Sadełko
Maria Konopnicka
postać: Kizia-Mizia reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
10 września 1994 |
Guli-Gutka
Natalia Gołębska
postać: Guli-Gutka reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
18 lutego 1995 |
Alineczka i żołnierz
Irina Kiczanowa, Władimir Lifszic
postać: Głowa Żółta reżyseria: Biriukow Władimir teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
8 maja 1996 |
Tymoteusz Rymcimci
Jan Wilkowski
postać: Kurczak, Scenograf reżyseria: Szydlik-Zielonka Urszula teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
28 września 1996 |
Doradcy króla Hydropsa
Stanisław Lem
postać: Marionetkus-Robot II reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
7 grudnia 1996 |
Ludowa szopka polska
Henryk Jurkowski
postać: Niedźwiedź reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
9 czerwca 1997 |
Samobajka
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Marysia reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
6 grudnia 1997 |
Misie Ptysie
Zbigniew Poprawski
postać: Miś Ptyś Mały reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
21 lutego 1998 |
Janek Wędrowniczek
Halina Borowiak
postać: Janek reżyseria: Borowiak Halina teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
25 lipca 1998 |
Pinokio
Carlo Collodi
postać: Kolombina, Wróżka reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
17 kwietnia 1999 |
Kubuś Puchatek
Alan Alexander Milne
postać: Prosiaczek reżyseria: Keszkowska Janina teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
4 grudnia 1999 |
Igraszki z bajką
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Marysia reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
24 czerwca 2000 |
Jak zdobyć korzec złota
Waldemar Żyszkiewicz
postać: Karen, Gospodyni, Babka reżyseria: Tondera Maciej teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
1 grudnia 2001 |
Piękna i bestia
Waldemar Wolański
postać: Żona Kupca, Sowa reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
1 czerwca 2002 |
O słupskich krasnalach
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Żmija, Krasnal Kopytko reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
7 grudnia 2002 |
Nieznośne słoniątko
Wiktor Klimczuk
postać: Nieznośne Słoniąto reżyseria: Klimczuk Wiktor teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
1 lutego 2003 |
Malutka Czarownica
Otfried Preussler
postać: Malutka Czarownica reżyseria: Dragan Irena teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
23 sierpnia 2003 |
Wszyscy kochamy Barbie
Jerzy Niemczuk
postać: Aktorka reżyseria: Chodyniecka-Kuberska Alicja teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
15 kwietnia 2004 |
Kopciuszek
Maciej K. Tondera
postać: Dagusia reżyseria: Tondera Maciej K. teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
15 kwietnia 2004 |
Kopciuszek
Maciej K. Tondera
postać: Wróżka Uśmiechu reżyseria: Tondera Maciej K. teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
10 lipca 2004 |
Cyrk
Oleg Żiugżda
forma twórczości: role reżyseria: Żiugżda Oleg teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
4 grudnia 2004 |
Calineczka
Kazimiera Jeżewska
postać: Mądralina, Myszka Polna, Elf II reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
31 marca 2005 |
Rodzina zastępcza
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Babcia, Kaczka, Świnka, Żabka II reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
10 września 2005 |
Bajka o szczęściu
Izabela Degórska
postać: Myszka reżyseria: Niecikowski Zbigniew teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
10 września 2005 |
Bajka o szczęściu
Izabela Degórska
postać: Osiołek reżyseria: Niecikowski Zbigniew teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
10 grudnia 2005 |
O dwóch takich, co ukradli księżyc
Kornel Makuszyński
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Dragan Irena teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
10 grudnia 2005 |
O dwóch takich, co ukradli księżyc
Kornel Makuszyński
postać: Placek reżyseria: Dragan Irena teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
10 grudnia 2005 |
O dwóch takich, co ukradli księżyc
Kornel Makuszyński
postać: Skowronek reżyseria: Dragan Irena teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
15 października 2006 |
Telerodzina
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Babcia reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
3 marca 2007 |
Iwan - carski syn, szare wilczysko i inni
Włodzimierz Masłow
postać: Car I, Smok reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
15 września 2007 |
Czerwony Kapturek, czyli bajkowy galimatias
Pavel Polak
postać: Babcia reżyseria: Owczarzak Władysław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
16 lutego 2008 |
Trzy świnki
Siergiej Michałkow
postać: Nuf-Nuf reżyseria: Owczarzak Władysław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
18 kwietnia 2009 |
Nieznośne słoniątko
Wiktor Klimczuk
postać: Nieznośne Słoniątko reżyseria: Bień Lidia teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
28 listopada 2009 |
Piękna i bestia
Waldemar Wolański
postać: Żona Kupca, Sowa reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
13 marca 2010 |
Rodzina zastępcza, czyli bajka o tym, jak Bociana wychowywali Pies z Kotem
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Babcia, Kaczka, Świnka, Żabka II reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
18 września 2010 |
Janek Wędrowniczek
Halina Borowiak
postać: Janek reżyseria: Borowiak Halina teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
12 marca 2011 |
Królewna Śnieżka
Jakub i Wilhelm Grimm
postać: Królowa, Krasnoludki teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
10 września 2011 |
Szewc Kopytko i Kaczor Kwak
Kornel Makuszyński
postać: Sołtysowa, Chłop, Dziecko reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|